Грузія ніколи не примириться з російською окупацією

margelashvili

 
Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі заявив, що Грузія буде готова до добросусідських відносин з росією після вирішення питання окупації. Заяву про це Маргвелашвілі зробив в Любляні, виступаючи на спільній прес-конференції після зустрічі зі словенським колегою Борутом Пахором, повідомляє інформагентство «Новини-Грузія».


«Ми чекаємо того часу, коли політики російської федерації раціонально, мирно, без створення образу ворога, будуть готові розглянути сусідські відносини з Грузією. Ми готові до діалогу. До цього повинні бути готові і росіяни. Як тільки буде вирішено питання окупації Грузії, скажімо так, у нас не буде ніяких негативних претензій до росії, ми будемо готові бути в добросусідських відносинах. Упевнений, що це влаштовує і росію», - сказав Маргвелашвілі.

росія окупує два регіони Грузії і політика Грузії щодо сусіда дуже зрозуміла, зазначив глава держави.

«Наша позиція полягає в наступному: ми ніколи не погодимося з окупацією. Ми вважаємо, що окупація нічого доброго не принесла, в тому числі ні росії, ні окупованим регіонам, і для Грузії це катастрофічна проблема», - сказав Маргвелашвілі.

Маргвелашвілі відправився до Словенії напередодні з дводенним офіційним візитом. Це перший візит глави грузинської держави в цю республіку в історії незалежної Грузії.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.