​Зволікання щодо санкцій проти росії за кібер атаки у ході виборів є «найслабшим рішенням» Обами

Зволікання Барака Обами із запровадженням санкцій щодо росії у відповідь на її втручання у вибори у США є його найслабшим політичним рішенням за весь час перебування на чолі США. Таку думку у Twitter висловив відомий американський політичний експерт Ян Бреммер - президент аналітичної компанії Eurasia Group, повідомляє «Голос Америки».


«Те, що Обама готує санкції проти росії за кібер атаки у ході виборів президента у США менше ніж за місяць до відходу з посади є його найслабшим політичним рішенням за 8 років», - відзначив Бреммер у Twitter.

«Ще санкції проти росії? А чому б не почекати до 19-го січня (останній день перебування Обами на посаді президента США - прим. ГА)?», - твітував Бреммер.

Аналітик також відзначив, що останні заходи Барака Обами на чолі Білого дому мають хіба що символічне значення.

«Голосування у Радбезі ООН проти Ізраїлю, зустріч з прем'єром Японії у Перл-Гарбор, санкції проти росії за хакерські атаки - останні дні Обами на посаді наповнені символізмом, але не більше», - відзначив Бреммер.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.