​В ООН оприлюднили звіт рівня задоволеності життям, Україна - серед найнещасливіших

Країни північної Європи створили найсприятливіші умови для щастя, вважають автори нового звіту агенції ООН, який вираховує рівень задоволеності життям. Рейтинг оприлюднено з нагоди Міжнародного дня щастя 20 березня, повідомляє «Голос Америки».


На верхівці списку: Норвегія, Данія та Ісландія. У першій десятці також опинилася Канада, Нова Зеландія та Австралія.

Україну помістили на 132 місце зі 155. З європейських країн лише у Греції падіння задоволеності життям в останні роки було більшим, ніж в Україні.

Дослідники вважають, що у Сполучених Штатах задоволених життям меншає.

У звіті за 2007 р. США були на третьому місці у рейтингу 35 країн - членів Організації з економічної співпраці та розвитку. За результатами 2016 року США опинилися на 14 місці.

Америка у списку залишається у сусідстві деяких інших заможних держав: Німеччина - 16 місце, Велика Британія - 19 місце.

Автори звіту враховують такі показники, як ВВП на душу населення, рівень соціальної підтримки, тривалість життя, сприйняття корупції, а також такі важче вимірювані показники, як свобода вибору в житті і рівень щедрості.

Список формують на підставі щорічних опитувань понад тисячі людей у 155 країнах.

Деякі запитання дуже суб’єктивні: одне, наприклад, пропонує респондентам уявити себе на сходинках, де найвищі символізують краще, а нижчі - гірше життя.

Найгірше себе почувають мешканці Центральноафриканської республіки.

Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.