А тем временем в российских СМИ…

feyk1

 
Уже не в первый раз российские СМИ дают осечку, когда сообщают о том, чего в Украине не смогли достичь, но что было запланировано ФСБ.


Так, в 2014 году «Комсомольская правда» сообщила о штурме парламента Украины и его захвате, но люди на захват парламента не пошли, хотя журналисты «Комсомолки» писали, что «конфликт перерос в перестрелку брусчаткой. Прямо на площади Конституции люди в балаклавах выковыривают камни и бросают в милицию, а правоохранители собирают «снаряды» и запускают обратно. Еще одна брусчатка прилетела в окно третьего этажа Верховной Рады, где работали фотокорреспонденты».

feyk2

И вот уже в феврале 2016 года у российских СМИ опять прокол. Опять не сложилось то, что планировалось. Хотя на интернет-страницах российских СМИ замелькали ужасные заголовки об убитых, о столкновении Нацгвардии и Правого сектора… В общем, пропаганда…


feyk3

feyk4

feyk5



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.