​Захід висміяв СБУ за обшуки у Dragon Capital і назвав службу суцільно корумпованою організацією

Рейд СБУ в офісі інвестиційної компанії Dragon Capital може негативно позначитись на іміджі України. На це вказують коментарі західних експертів та коментаторів, повідомляє «Голос Америки».


«Як можна очікувати, що міжнародні інвестори вкладатимуть значні кошти в Україну, якщо СБУ проводить рейд проти провідного інвестиційного банку?», - запитує, серед інших, Мелінда Гарінґ з аналітичного центру Atlantic Council.

Як відомо, у середу СБУ провела обшуки у компанії Dragon Capital через нібито нелегальне використання програмного забезпечення. Правоохоронці заявили, що у компанії використовували заборонене шпигунське програмне забезпечення російського виробництва.

У самій компанії відзначили, як повідомляє ЄП, що обшуки СБУ стосувалися програми контролю робочого часу працівників компанії, яка була визнана «спеціальним технічним засобом негласного отримання інформації» на підставі експертного висновку, зробленого в рамках кримінального провадження.

Через брак інформації про причини та обставини рейду, оглядачі та експерти активно спекулюють з приводу його причин та наслідків для держави.

«Новини інвестиційного клімату в Україні: правоохоронці провели рейд в штаб-квартирі найбільшого інвестиційного банку Dragon Capital через буцімто використання російського програмного забезпечення», - твітує сьогодні Дмітрі Закс, кореспондент агенції новин AFP.

«Dragon Capital став об'єктом рейду через використання «нелегального програмного забезпечення». Наскільки я розумію, в СБУ всі ліцензії на програмі забезпечення у порядку... Рейд закінчився, але хвиля позитивного PR про Україну, мабуть, ні», - твітує британський економіст Тімоті Еш.

«Ганьба! Служба безпеки провела рейд у Dragon Capital - провідному інвестиційному банку України», - твітує економіст Андерс Аслунд з аналітичного центру Atlantic Council.

«Dragon Capital викриває корупційні оборудки, а СБУ - це суцільно корумпована агенція», - також заявив у Twitter економіст.

«Я знайомий із поняттям обмеженої раціональності (стосується ухвалення рішень в умовах браку інформації), але не можу зрозуміти, чому правоохоронці взялись за інвестиційний фонд, який підтримує реформи, і тим самим завдали репутаційної шкоди Україні», - твітує англомовний експерт з питань України Євген Воробйов.

«У голову не вкладається. Dragon Capital перебуває на передньому краю покращення корпоративного управління та стандартів відповідності у своїх компаніях», - твітує Ерік Карл Гонц, менеджер програм Євразії у Center for International Private Enterprise (США).

Фото radiosvoboda.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.