​Цукерберґ шкодує, що відкидав заяви про політичний вплив Facebook

Марк Цукерберґ відкинув звинувачення президента США Дональда Трампа, що Інтернет - компанія Facebook, яку він заснував, налаштована проти Трампа, пише «Голос Америки». Напередодні, президент Трамп у дописі на Twitter заявив, що «Facebook завжди був антитрампівський», а також додав, що «мережі завжди» були проти нього, і тому він їх називав «фальшивими новинами» разом з часописами New York Times та Washington Post.


Заява Дональда Трампа з’явилася тепер, коли Facebook готується передати дані про 3000 одиниць політичної реклами, розміщеної у мережі, слідству Конгресу щодо звинувачень про втручання росії в американські вибори.

Раніше Facebook підтвердив припущення, що та реклама, використана у час і після президентських виборів 2016 року, була оплачена з росії.

Марк Цукерберґ у дописі на власній сторінці у Facebook вказує, що його компанія зазнає критики з усіх сторін: «Трамп каже, що Facebook проти нього. Ліберали кажуть, що ми допомогли Трампові. Обидві сторони невдоволені ідеями та змістом, які їм не подобаються».

Але 33-річний підприємець також висловив жаль, що раніше висміював побоювання про вплив дезінформації, поширюваної у Facebook, на результати виборів.

«Називати їх божевільними було зневажливо, і я шкодую через це. Це питання надто важливе, щоб ним зневажати», - пише Марк Цукерберґ.

Більшу частину свого допису підприємець відвів на переконування, що Facebook відіграє переважно позитивну роль, давши людям можливість висловлюватися, а кандидатам безпосередньо спілкуватися з виборцями.

Цукерберґ зокрема стверджує, що завдяки інформації у Facebook, що об’єднує близько 2 мільярди людей у світі, на виборчі дільниці прийшли мільйони американців.

Він також наполягає, що виявлена «проблематична» політична реклама становила мізерну частку у політичній рекламній кампанії в мережі, на яку політичні сили витратили «сотні мільйонів».

Марк Цукерберґ закінчує допис обіцянкою, що Facebook виконуватиме роль у «захисті від держав, які намагаються поширювати дезінформацію та підривати вибори».

«Ми надалі працюватимемо, щоб забезпечувати цілісність вільних і справедливих виборів у світі і щоб забезпечити, що наша громада є платформою для усіх ідей, а також силою за добро та демократію».

Представників компаній Facebook, Twitter і Google запросили 1 листопада дати свідчення у комітеті Сенату США з питань розвідки у справі звинувачень про російське втручання.

Жодна з трьох компаній ще не підтвердила, чи її представники прийдуть на засідання.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.