​Теперішня кризова ситуація в Італії призведе до економічного реґресу в Німеччині та усій Європі

Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD) погіршила прогноз економічного зростання для Німеччини на наступний рік з 2,4% до 2,2%. Експерти побоюються, що теперішня кризова ситуація в Італії призведе до економічного реґресу в Німеччині та усій Європі, повідомляє Польське радіо.


«Нинішня криза в Італії може виявитися для країн Єврозони набагато більш небезпечною, ніж криза у Греції», – заявив тижневикові «Der Spiegel» економіст, професор Гарольд Джеймс. Економічний щоденний часопис «Handelsblatt» переконує, що італійська криза вже негативно вплинула на становище німецьких банків. «Вчорашній біржовий ринок Німеччини закрився падінням. Ціна за акцію Deutsche Bank впала на 4,5%, а Commerzbank – на понад 4%», – читаємо в газеті.

Німецька промислово-торговельна палата також погіршила для Німеччини прогноз щодо зростання економіки на наступний рік з 2,7% до 2,2%.

Як повідомляє Організація економічного співробітництва та розвитку, попри незначне падіння, експортний надлишок у німецькому міжнародному балансі складе 2018 року 7,9% ВВП.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.