​МВФ вітає закон про Антикорупційний суд, але вимагає поправок

Міжнародний валютний фонд вітає ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд, але звертає увагу на необхідність голосування правок, які гарантуватимуть суду можливість розглядати усі справи в його юрисдикції, включно із апеляціями щодо релевантних рішень судів першої інстанції.


Про це йдеться у заяві виконавчого директора Міжнародного валютного Фонду Крістін Лаґард, яка розміщена на сайті МВФ, повідомляє «Голос Америки».

Заява оприлюднена після телефонної розмови із президентом України Петром Порошенко напередодні.

«Мене обнадіює ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд українським парламентом, яке є важливим кроком уперед у боротьбі з корупцією, яку веде влада. Новий закон прокладає шлях до створення незалежного та сильного антикорупційного суду, який разом із існуючими інститутами (НАБУ та Спеціальним антикорупційним прокурором) зробить свій внесок до забезпечення підзвітності та правосуддя, якого народ України вимагає від своєї влади», - йдеться у заяві.

«Через це я віддала належне президенту за проявлене лідерство, яке зробило можливим ухвалення закону, та привітала його намір забезпечити початок роботи суду до кінця цього року. Ми погодились на важливості швидкого ухвалення парламентом представленого президентом закону для формального створення суду, а також і необхідних правок, для відновлення вимоги про те, що Вищий антикорупційний суд розглядатиме всі справи у його юрисдикції включно із апеляціями щодо релевантних рішень судів першої інстанції, як це і було зазначено у законі, ухваленому у першому читанні», - говориться у заяві.

«Ми також погодились тісно співпрацювати, включно і з урядом, з метою вчасної імплементації цих та інших дій, зокрема тих, що стосуються цін на газ та бюджету, які є критичними для того, щоб уможливити завершення поточного перегляду в рамках програми підтримки України МВФ», - йдеться у заяві на сайті МВФ.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.