​Кампанія з дезінформації стосовно рейсу МН17 триває і, в основному, проти України

17 липня чотири роки тому пасажирський літак рейсу MH17 було збито в небі над Україною, що призвело до загибелі 298 осіб. До цього часу винних не було покарано, а росія продовжує заперечувати свою причетність до збиття літака. У цей день представники міжнародної спільноти знову закликали росію відповісти за свою роль в цій катастрофі, повідомляє «Голос Америки».


З часу трагедії прокремлівські ЗМІ та тролі невпинно намагаються зашкодити розслідуванню і перекласти провину на Україну, незважаючи на велику кількість доказів, які стверджують про участь Москви, пише EUvsDisinfo – європейський проект, спрямований на боротьбу з кремлівською дезінформацією.

Кампанія з дезінформації стосовно рейсу МН17 триває і, в основному, спрямована на поширення теорії, що літак збили українські пілоти, Україна знищила докази, щоб уникнути відповідальності, Спільна слідча група JIT бреше, щоб перекласти провину на росію, зазначають дослідники.

Протягом періоду з травня по червень 2018 року, EU Disinfo побачив значне посилення дезінформації в цій справі, зокрема, через те, що 24 травня JIT оголосило про те, що літак було збито російською ракетою.

29 травня EUvsDisinfo спростували 57 окремих випадків дезінформації стосовно МН 17. До 27 червня ця цифра досягла 89.

Представники «Групи семи» виступили зі спільною заявою з нагоди четвертих роковин катастрофи.

У своїй спільній заяві Міністри закордонних справ країн Великої сімки зазначили свою підтримку роботі Спільної слідчої групи JIT стосовно ролі росії у катастрофі і закликали росію співпрацювати задля встановлення істини та справедливості.

«Ми повністю підтримуємо роботу Спільної слідчої групи (JIT), незалежного кримінального розслідування під керівництвом Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії та України. Висновки JIT щодо ролі росії у падінні MH17 є переконливими, значними та глибоко тривожними. Країни Великої сімки нагадують, що Резолюція 2166 Ради Безпеки ООН вимагає, щоб усі держави співпрацювали у повній мірі, докладаючи зусиль заради встановлення відповідальності. Ми всі разом підтримуємо Австралію та Нідерланди, які закликають росію відповісти за свою роль у цьому інциденті й повністю співпрацювати з процесом встановлення істини та справедливості заради тих, хто загинув на MH17 та їхніх близьких», - йдеться в заяві «Групи семи».

Церемонія вшанування пам'яті жертв катастрофи МН17, Нідерланди, 2017. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.