​Відправником вибухових пристроїв демократам виявився неосвічений прихильник Трампа

Підозрюваного у розсилці вибухових пристроїв американським політикам-демократам та ЗМІ вдалося встановити за єдиним відбитком пальця та помилками у написанні слів. Про це повідомляє видання The Washington Post, передає «Голос Америки».


Підозрюваного 56-річного Цезаря Сайока було затримано напередодні у штаті Флорида, звідки, як встановили слідчі, були відправлені конверти із вибуховими пристроями. Сайок мав значну та давню кримінальну історію, а в останній час дуже публічно ідентифікував себе як прихильника президента США Дональда Трампа. Американські ЗМІ показали його авто, вкрите політичною агітацією за республіканських лідерів США та очільників уряду.

Голова ФБР Крістофер Врей заявив, що слідчі знайшли відбиток пальця Сайока на одному з конвертів. Також слідчі звернули увагу на те, що конверти мали написи із однаковими помилками. Все це дозволило правоохоронцям сфокусувати увагу на Сайоку і пізніше отримати дані спостереження за ним та дослідити його дописи у соціальних мережах.

Загалом політики та ЗМІ у США отримали 13 пакетів із вибуховими пристроями.

Президент США на тлі повідомлень медіа про особу підозрюваного заявив, що налаштовані проти нього ЗМІ намагаються використати вчинки єдиної особи для того, щоб нашкодити Республіканській партії та йому особисто.

Водночас Дональд Трамп рішуче засудив політичне насильство.

«Політичному насильству немає місця в Америці, і я зроблю все в моїх силах, щоб його зупинити», - відзначив президент.

Трамп також поклав на ЗМІ відповідальність за створення вкрай напруженої атмосфери у суспільстві і заявив, що громадськість потребує збалансованої преси.

«Вони грають значну роль у цьому у сенсі характеру висвітлення подій та інше. Безперервне незбалансоване висвітлення подій з боку ЗМІ, глибока ворожість та негативні нападки лише розділяють людей та підривають здорову дискусію у суспільстві», - сказав Дональд Трамп.

Президент США також наголосив, що спроби політичних опонентів очорнити республіканців через політичні симпатії підозрюваного дуже відрізняються від позиції самих республіканців післяминулогрічного нападу з використанням вогнепальної зброї на групу політиків-республіканців поблизу Вашингтона. Останній напад, як повідомлялось, був мотивований політичною неприязню до республіканців.

«Ми не використовували ту гидотну спробу масового розстрілу в політичних цілях, бо це було би неправильно», - сказав президент про реакцію Республіканської партії на розстріл, який ледь не забрав життя конгресмена-республіканця Стіва Скаліса.

«ЗМІ намагаються нападати на неймовірних американців, які підтримують наш рух, який прагне повернути владу народу. Наші прихильники це одні із найчесніших, найпрекрасніших, найпринциповіших, найбільш роботящих, патріотичних людей на божій землі», - заявив президент США під час виступу у штаті Північна Кароліна.

Критично налаштовані стосовно президента США коментатори вказують на Сайока, який мав давню кримінальну історію задовго до обрання Дональда Трампа, як на приклад буцімто агресивних настроїв серед прихильників президента США.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.