Нові відомості про напад у піттсбурзькій синагозі
- Подробиці
- Опубліковано 29.10.2018 09:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1582
Стрілку, що відкрив вогонь у синагозі Піттсбурга, штат Пенсильванія, під час ранкової служби в суботу, пред'явлені звинувачення. В результаті стрілянини загинули 11 людей, ще 6 осіб, включаючи чотирьох поліцейських, отримали поранення, повідомляє «Голос Америки».
Підозрюваного арештовано, влада встановила його особу. Ним виявився 46-річний Роберт Бауерс, який, відкриваючи вогонь, прокричав: «Всі євреї повинні померти». У минулому Бауерс робив чимало антисемітських заяв в соціальних мережах. Він також звинувачував президента Трампа у тому, що він не зробив нічого, щоб зупинити «зараження» Сполучених Штатів євреями. Антидефамаційна Ліга назвала напад «найсмертельнішою атакою на єврейську громаду за всю історію США».
ФБР розслідує стрілянину як злочин на ґрунті ненависті. Бауерсу пред'явлені звинувачення у вбивстві з 11 пунктів, нападі при обтяжуючих обставинах з 6 пунктів і в погрозах етнічного характеру з 13 пунктів. За деякими звинуваченнями передбачена міра покарання – смертельна кара.
Фото АР
Також з цієї категорії...

ООН критикує Україну за приховування...
15 июн. 2011 г.

Конгрес США вперше подолав вето...
30 сент. 2016 г.

Після повернення з Європи ЗМІ...
10 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Как стать миллионером в Украине...
24 мар. 2012 г.

«Я хочу…» Януковича - важнее...
16 мая 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі