​Новий наглядач за слідством Мюллера у минулому році планував стати захисником Трампа

Виконуючий обов'язки міністра юстиції США Меттью Вітакер, на якого також покладено функції нагляду за розслідуванням можливої змови виборчого штабу Дональда Трампа та уряду росії, ще минулого року змагався у якості члена юридичної команди президента США. На це вказує матеріал видання The New York Times, повідомляє «Голос Америки».


Як відзначають у виданні, колишній юридичний радник Білого Дому Макґан, який нещодавно залишив посаду, провів співбесіду із Вітакером минулого року. Видання стверджує, що у разі прийому на роботу на Вітакера було би покладено завдання піти у наступ проти слідства у справі можливої змови виборчого штабу Трампа із росією, яке очолює незалежний прокурор США Роберт Мюллер. Нині ж, після відставки міністра юстиції Джеффа Сешнса, Вітакер виконує функції нагляду за даним слідством.

Вітакер також виступив із низкою критичних заяв, спрямованих у бік спеціального прокурора Роберта Мюллера.

Так, Вітакер, виступаючи в якості юридичного оглядача, критично висловлювався про слідство, яке проводить спецпрокурор Мюллер.

«Президент цілком правий. Мюллер наблизився до червоної лінії у розслідуванні втручання росії у вибори 2016-го року, і він дуже близький до того, щоб її перетнути», - писав Вітакер у колонці оприлюдненій каналом CNN.

Меттью Вітакер. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.