Радбез ООН сьогодні екстрено розглядатиме конфлікт в Азовському морі
- Подробиці
- Опубліковано 26.11.2018 11:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1854
У понеділок об 11 ранку за місцевим часом Нью-Йорка (18 за Києвом) Рада Безпеки ООН збереться на екстрене засідання щодо ситуації довкола атаки російський кораблів українського флоту в Керченській протоці. Про це повідомила представниця США в ООН Ніккі Гейлі, передає «Голос Америки».
Про скликання цього термінового засідання раніше 25 листопада Україна звернулася з формулюванням «у зв’язку з воєнною агресією росії в Чорному і Азовському морях».
Після того із заявою про скликання цього ж засідання виступив і представник росії при ООН. Дмитро Полянський заявив, що причина - «небезпечний розвиток ситуації в Азовському морі і подальші події». За його словами, відкрите засідання Ради безпеки має відбутися за пунктом порядку денного «Підтримання міжнародного миру і безпеки».
Гейлі також зробила ретвіт повідомлення американського журналіста Нолана Петерсона, який працює в Україні.
«Це найнебезпечніший момент, який я бачив в Україні за останні роки. Цієї ночі війна, яку американці можуть лише уявити завдяки Голівуду, на тонкому лезі, погрожуючи стати реальною. Сьогодні в Україні ми лягаємо спати, не знаючи, що принесе завтра", - пише Петерсон.
Атака російських військових кораблів на український буксир «Яни Капу». Скріншот VOA
Також з цієї категорії...

По городам Сирии прокатились демонстрации...
6 июл. 2012 г.

Петиція про повторний референдум щодо...
25 июн. 2016 г.

Колишні юристи Мін'юсту США закликали...
17 февр. 2020 г.
Набираючі популярність...

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Янукович миру: YES, Юле –...
17 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 июл. 2025 г.
Останні новини
14.07.2025 09:02
Збито 61 ударний БпЛА ворога14.07.2025 08:53
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі