Західні оглядачі оцінили інавгураційну промову Зеленського - по-різному
- Подробности
- Опубликовано 21.05.2019 09:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 2127
Західні експерти розійшлись в оцінках інавгураційної промови нового президента України. Питання ставлення Володимира Зеленського до росії та внутрішніх реформ в Україні привернули найбільшу увагу коментаторів, повідомляє «Голос Америки».
Зеленський приділив замало уваги основним внутрішнім проблемам, що стоять перед країною, вважає Адріян Каратницький, експерт американського аналітичного центру Atlantiс Council.
«Перша промова президента Зеленського зосередилась на конкретних заходах, спрямованих на зміну теперішнього політичного статусу-кво, однак не надав деталі вирішення конкретних питань, що стоять перед країною: як стимулювати економічне зростання у рік величезних боргових виплат, як реформувати непрацюючу і корумповану судову систему, як полегшити поширену бідність і як усунути російські сили з української території».
Однак, саме фраза Зеленського про важливість внутрішніх реформ отримала позитивний коментар колишнього прем'єр-міністра Швеції Карла Більдта. «Гарна фраза. Шлях України, як і інших країн до Європи лежить через реформування економік, подолання корупції та забезпечення демократії», - написав експерт у Twitter.
Боїться сказати «росія», - так прокоментував виступ Зеленського політолог Тарас Кузьо. «Як і в серіалі «Слуга народу», в сьогоднішній інавгураційній промові Зеленський надто боїться сказати «росія», «російські». Зе говорить про мир і припинення війни, але надто боїться сказати, яка країна провадить військову агресію проти України», - твітує політолог.
«Гарна, потужна промова», - коментує дослідник інституту Brookings та екс-посол США до України Стівен Пайфер.
«Гарна, потужна промова, в якій він встановлює завдання для себе в якості шостого президента України», - йдеться у твіті Пайфера.
Погоджується з Пайфером в позитивній оцінці промови Зеленського і Сергій Куделя, професор Університету Бейлор у штаті Техас, США.
«Сильна інавгураційна промова», - твітує науковець. Серед найбільш важливих пунктів промови він виокремив пріоритетне значення, яке новий президент надав врегулюванню конфлікту на Донбасі через поновлення переговорів з росією, визначив шлях до примирення через емпатію, прощення і відкидання сили; зробив наголос на обмеженні ролі уряду і посиленні участі громадян в управлінні.
Куделя також відзначив положення Зеленського, що Україна перетвориться на європейську країну, коли навчиться діяти і думати як європейці; наголосив на тому, що розпуск парламенту - передумова реального прогресу; та підкреслив необхідність поважати національне розмаїття країни.
Фото АР
Также из этой категории...

Война не завершилась. Для многих...
18 мая 2015 г.

Российский Чуркистан обвинил украинскую армию...
12 дек. 2015 г.

Радник Трампа зізнався, що фінансово...
08 авг. 2016 г.
Набирающие популярность...

В ОАСК оскаржують призначення Володимира...
03 марта 2021 г.

У Києві ювенальні поліцейські викрили...
03 марта 2021 г.

Екс-керівника прокуратури судитимуть за приховування...
03 марта 2021 г.
Последние новости
03.03.2021 19:31
Политика - это не футбол?03.03.2021 16:29
Пленарне засідання Верховної Ради України 3 березня 2021 року03.03.2021 13:46
Новий пакет військової допомоги США Україні - подробиці03.03.2021 13:30
Зачем нужны реформы03.03.2021 11:30
У Києві ювенальні поліцейські викрили організатора наркопритонуПентагон у понеділок оголосив про новий пакет допомоги Україні на суму $125 млн. Решта – $150 млн, виділених конгресом, нададуть пізніше
Комментарии