Віце-президент США привітав прикордонників, які затримали підводний човен з 8 тонами кокаїну
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2019 12:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1132
Віце-президент США Майк Пенс привітав американських прикордонників, які в червні затримали підводний човен, що, як повідомляється, перевозив на борту майже 8 тон кокаїну. За словами віце-президента США, проведена операція потягне за собою висунення офіційних звинувачень 55 підозрюваним у контрабанді, повідомляє «Голос Америки».
Оприлюднене напередодні Береговою службою США відео показало як прикордонники на швидкісному моторному човні висаджуються на надводну частину підводного човна та гримають по люку, з якого пізніше з'являються підозрювані.
Повідомлення Берегової служби відзначає, що конкретне затримання є лише однією із операцій останнього часу, у ході яких екіпаж корабля Берегової охорони США «Мунро» загалом вилучив понад 17 тон кокаїну.
У Twitter Імміграційної та митної поліції США (ICE) оприлюднено фотографії вивантаження з судна Берегової охорони США зазначеного вантажу кокаїну та 423 кілограмів марихуани, які було перехоплено у східній частині Тихого океану. Загальна вартість вантажу, твердять в уряді США, складає 569 мільйонів доларів.
Фото twitter.com/USCGPACAREA
Також з цієї категорії...

На суде в Омске старообрядца...
31 мая 2009 г.

РБ ООН продовжила мандат місії...
18 нояб. 2016 г.

Сім'ї загиблих в катастрофі МН17...
10 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Трампізм-путінізм, на який хворіє багато...
16 мая 2025 г.

росія на переговорах у Стамбулі...
16 мая 2025 г.

Група E5 у Римі визнала,...
16 мая 2025 г.
Останні новини
16.05.2025 21:38
У Стамбулі завершилися переговори щодо ядерної програми Ірану16.05.2025 12:37
Трампізм-путінізм, на який хворіє багато українців16.05.2025 08:47
На борту українського винищувача F-16 сталася нештатна ситуаціяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 травня обговорили наступні теми:
Коментарі