​Кандидатуру директора Національної розвідки, запропоновану Трампом, підтримали у Сенатському комітеті

Сенатський комітет з розвідки у вівторок підтримав висунення конгресмена-республіканця Джона Реткліффа на пост директора Національної розвідки. Голоси членів комітету розділилися за партійною приналежністю: 8 республіканців проголосували за висунуту президентом кандидатуру, 7 демократів – проти, повідомляє «Голос Америки».


Як очікується, незабаром кандидатура Реткліффа буде винесена на затвердження перед повним складом Сенату, де республіканці посідають 53 місця з 100. Дата пленарного голосування не призначена.

Президент Трамп минулого року запропонував кандидатуру Реткліфа, який входить до Комітету з розвідки Палати представників. Розгляд було призупинено на тлі питань з приводу відсутності у кандидата належного досвіду і його партійної репутації, проте цього року Трамп висунув Реткліффа знову.

Джон Реткліфф. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.