WSJ: Без підтримки Тимошенко Ющенко ніколи не став би президентом

yuschenko timoshenko

 
Колишній президент Віктор Ющенко не може знайти жодного доброго слова для Юлії Тимошенко, завдяки якій він став президентом. Про це йдеться у відповіді на статтю Віктора Ющенко «Українська демократія ще не досягла зрілості» в Wall Street Journal (WSJ) від 24 серпня, повідомляє byut.com.ua.


«У той час, як більшість країн Європи та Північної Америки жорстко засуджують переслідування колишнього Прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко президентом Віктором Януковичем, Ющенко не може знайти жодного доброго слова для Тимошенко, хоч без її підтримки він ніколи не став би президентом», - пише Левко Іваницький (Нотінгем, Велика Британія) на шпальтах WSJ.

За його словами, «навіть після того, як міжнародні спостерігачі заявили, що вибори 2004 року було сфальсифіковано, Ющенко був готовий впасти у розпач. Тоді саме Тимошенко очолила протести на Майдані Незалежності у Києві, які тривали, доки не були проведені повторні вибори і нарешті Ющенко не був обраний президентом».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 14 жовтня розповів про гострі ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.