​Трамп розповів про значення переведення військових США до Польщі і розкритикував Німеччину за мільярди, які вона платить москві

Переведення частини американських військових сил із Німеччини до Польщі є сильним сигналом з боку США для росії. Про це президент США Дональд Трамп заявив під час спільної прес-конференції із президентом Польщі Анджеєм Дудою у Вашингтоні. При цьому Трамп заявив, що сильніший сигнал росії подає Німеччина тим фактом, що «платить мільярди доларів, щоб придбати енергію у росії та через трубопровід», повідомляє «Голос Америки».


«Що це таке? Ви витрачаєте мільярди доларів на росію, а потім ми маємо захищати вас від росії? - заявив Трамп. - Вони зробили відповідний вибір».

У середу 24-го червня президент Польщі Дуда відвідав Білий дім із офіційним візитом. Критики кажуть, що візит покликаний збільшити шанси Дуди на перемогу у виборах президента Польщі. Перший тур відбудеться вже 28-го червня.

Трамп заявив, що Польща сплатить за переведення частини військових США із Німеччини до Польщі. Трамп відзначив, що американський контингент у ФРН скоротиться до близько 25 тисяч осіб у порівнянні із 52 тисячами до цього. При цьому Трамп відзначив, що «Німеччина платить дуже малу частку того, що має платити», вочевидь, маючи на увазі відсоток видатків у бюджеті Німеччини на власну оборону.

Хоча у процентному співвідношенні до загального бюджету витрати Польщі на оборону перевищують витрати Німеччини, Берлін загалом витрачає значно більше коштів на оборону, ніж Варшава.

«Ми зменшуватимемо нашу військову присутність у Німеччині. Деякі з військовиків повернуться до США, а деякі - поїдуть до інших місць у Європі, одним із яких буде Польща», - заявив Трамп.

Американський лідер також заявив, що «чудові для росії часи у відносинах із США» припали на президентство Барака Обами.

«Наскільки мені відомо, президент Обама та сонний Джо Байден, коли були при владі, все це робили. Це було до нас. З нами такого не було і не буде», - заявив Трамп.

Президент Польщі Дуда заявив, що його країна готова прийняти військових із США і навів приклад агресії росії проти України.

«У 2014-му росія напала на Україну, анексувала Крим, вона окупує Луганськ та Донецьк, а перед цим вона напала на Грузію. 2014-й був роком значних острахів у країнах Балтії та у польському суспільстві. Сьогодні присутність військ НАТО, і передусім військ США у Польщі, демонструє, що стаття 5-та договору НАТО розглядається серйозно. Це вказує, що якби будь-хто захотів напасти на Польщу, це не стало би для них м'якою посадкою», - заявив Дуда.

Президент Польщі також заявив, що росія зберігає імперські амбіції, які на поточний момент вдалося призупинити.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.