​У МВФ пояснили, чому покращили оцінку української економіки - через швидке відновлення роздрібної торгівлі та споживання

МВФ покращив оцінки падіння української економіки з мінус 8,2% в 2020 році, за оцінками оприлюдненими у червні, до мінус 7,2% за оцінками в жовтні у зв‘язку зі швидшим, ніж очікувалось, відновленням української економіки, заявив Директор європейського департаменту МВФ Альфред Кеммер, відповідаючи на питання журналіста під час брифінгу для преси в середу, повідомляє «Голос Америки».


«Це відображує кращі результати в другому кварталі, ми бачили швидше відновлення роздрібної торгівлі та споживання, ніж очікували, і тому покращили прогноз, порівняно з оцінками у червні», - заявив Креммер.

Він підкреслив, що ризики залишаються надзвичайно високими. «Потрібно прослідкувати за розвитком другої хвилі (коронавірусу), яким буде вплив на економіку та фінансовий стан корпорацій, і ми за цим слідкуємо», - заявив Креммер. Посадовець також запевнив, що МВФ тісно співпрацює з українським урядом над виконанням умов програми Фонду.

Загалом, за оцінками МВФ, падіння ВВП в Європі складе 7% в 2020 році, що є найбільшим падінням з часів Другої світової війни.

Економічне відновлення в Європі буде нерівномірним і тривалим, прогнозує Фонд. В 2021, за прогнозами Фонду, ВВП зросте на 4,7%. Більшість європейських країн вийдуть на рівень ВВП 2019 року лише в 2022-2023 роках, зауважив Креммер.

Креммер закликав європейські країни продовжувати програми підтримки економіки і під час другої хвилі поширення COVID-19, яка наразі спостерігається в Європі.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.