Джо Байден закликав федеральні агенції США поліпшити захист від хакерів
- Подробиці
- Опубліковано 11.07.2021 11:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4087
Як заявив, високопоставлений співробітник Адміністрації США, Джо Байден закликав федеральні агенції США поліпшити захист від хакерів, ґрунтуючись на його травневому указі про підвищення кібербезпеки в країні, повідомляє «Голос Америки».
Високопосадовець також додав, що до росії по офіційних каналах надіслали запит щодо низки кіберзлочинців, які підозрюються у вчиненні злочинів, і на даний момент відповідальність за вжиття заходів щодо них лежить на росіянах.
Як раніше повідомляв «Голос Америки», відповідаючи на питання щодо можливих заходів США у відповідь на кібератаки з території росії, високопосадовець США наголосив, що Сполучені Штати Америки не будуть точно описувати такі заходи.
«Деякі такі заходи будуть явними, деякі, можливо, не будуть. Але ми очікуємо, що вони, знаєте, матимуть місце у майбутні дні та тижні», - заявив посадовець.
У п'ятницю, у ході телефонної розмови із президентом росії володимиром путіним, президент США Джо Байден наголосив на тому, що росія повинна вдатись до дій проти кіберзлочинців, які діють на її території.
«Президент Байден підкреслив, що США вдадуться до будь-яких необхідних дій для захисту свого народу та критично важливої інфраструктури перед лицем цього виклику, що триває», - йдеться у заяві.
Фото АР
Також з цієї категорії...

«Буком» в районі падіння рейсу...
9 сент. 2014 г.

Рішення федерального судді про імміграційний...
6 февр. 2017 г.

Персональний юрист Трампа Руді Джуліані...
24 янв. 2020 г.
Набираючі популярність...

Євгенія Тимошенко поскаржилася на Януковича...
12 апр. 2012 г.

Шустрый Савик или Учитесь заниматься...
3 нояб. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
13 июл. 2025 г.
Останні новини
13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі