​12 лютого відбудеться запланована зустріч Дональда Туска з Олафом Шольцем

12 лютого прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск планує відвідати Францію, а пізніше Німеччину. У Німеччині польський прем'єр зустрінеться з канцлером Олафом Шольцем. Серед тем переговорів лідерів країн, як заявили у німецькому відомстві, — Європа, безпека та економіка. Окремою темою буде агресія рф проти України, повідомляє Польське радіо.


Крім того, очільник польської дипломатії Радослав Сікорський 12 лютого перебуватиме у Парижі. У столиці Франції міністр закордонних справ Польщі зустрінеться з міністрами Франції та Німеччини.

Фото express.co.ukКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.