Шатдауну не буде - Джо Байден підписав закон про бюджет країни на період до кінця вересня цього року
- Подробиці
- Опубліковано 24.03.2024 14:28
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4831

Президент Джо Байден у суботу, 23 березня, підписав закон про фінансування федеральних агентств на суму 1,2 трильйона доларів США на поточний фіскальний рік, що триватиме до кінця вересня 2024 року.
Палата представників ухвалила пакет відповідних законопроєктів у п’ятницю, а Сенат вранці у суботу, повідомляє Голос Америки.
Джо Байден підписав закон у Вілмінгтоні, штат Делавер, та сказав у своїй заяві, що хоча пакет є «компромісом», це все ж «хороша новина для американського народу», цитує президента канал CNN.
«Ця угода є компромісом, який означає, що жодна сторона не отримала всього, чого хотіла», — сказав Байден у заяві та додав, що цей компроміс «відкидає екстремальні скорочення з боку республіканців», інвестуючи більше в догляд за дітьми, дослідження раку та психічне здоров’я.
Президент наголосив, що затверджений бюджет включає ресурси для безпеки кордону.
«Схвалення Байденом цього останнього траншу законопроєктів завершує багатомісячну сагу [тимчасових резолюцій про фінансування державних установ США]», – пише на своєму сайті телеканал CNBC, нагадуючи, що із жовтня 2023 року робота уряду США фінансувалася за низкою проміжних рішень Конгресу.
Байден також звернувся до Конгресу зі словами про те, що його «робота ще не завершена». Він закликав Палату представників прийняти двопартійний законопроєкт про національну безпеку, який передбачає і допомогу Україні.
Утім, як відомо, Конгрес йде на великодню перерву, так і не приступивши до розгляду допомоги Україні Палатою представників.
1012-сторінковий законопроєкт про бюджет також фінансує департаменти внутрішньої безпеки, охорони здоров’я та соціальних служб, праці та інші.
Порівняно з попереднім роком, витрати, не пов’язані з обороною, залишаться відносно незмінними, хоча деякі з них, наприклад Агентство з охорони навколишнього середовища, зазнають суттєвого коригування.
Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
13.11.2025 19:29
Факом по смартфону. Вилазимо з помиральної ями. Нам своє робити13.11.2025 19:09
Справжня криза влади ще попереду12.11.2025 22:03
ЗеМіндіч, або Як відрізати голову, що згнила?12.11.2025 09:39
Збито та подавлено 90 ворожих БпЛА12.11.2025 09:33
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі