Технологія знищення народу України...

partiya vbivae

 
Від застою до перебудови. Від перебудови до Бандитських формувань. Від бандитських формувань до державних злочинних угруповань і формуванню олігархічних кланів. При цьому знищивши практично всю економіку, приступивши до зачистки території від населення.


З цією метою на основі діючих державних програм на тлі безробіття виникає логічне зростання злочинності, наркоманії, торгівля людьми , відбувається активна експлуатація праці.

Рівень заробітної плати складає менше 10 % від отримуваного прибутку. Прожитковий мінімум нижче споживчого кошика у 3,5 рази. Відсутня можливість отримання необхідної освіти та лікування. Правоохоронні органи, що опинилися у злочинній змові з усіма гілками влади, перестали виконувати основну функцію щодо захисту прав людини.

З метою ефективного управління голодним, злиденним і отупілим народом, почали активно формувати етнічні угрупування, які віддано служать своїм господарям і готові за першим наказом знищити будь-кого з іншою точкою зору. При цьому практично монополізували ринкову торгівлю та ресторанний бізнес.

Через приватні аеропорти створено добре контрольований наркотрафік, торгівля наркотиками також стала однією з державних програм.

Усі соціальні програми зведені до формальних звітів. Країна стала некомфортною для проживання народу України.

Двадцять п’ять відсотків населення виїхало на постійній чи тимчасовій основі на заробітки за межі України. Талановиті і відносно розсудливі представники всіх верств населення намагаються покинути свою Батьківщину назавжди.

Державний апарат за своєю суттю перетворився на каральний орган, сформувавши силові структури, які здатні знищити будь-який народний протест.

Питання: те, що відбувається в Україні - це краще або гірше фашизму?

А насправді хотілося б дізнатися, хто саме розробив таку програму дій для держави Україна? Адже навіть ідіоту зрозуміло, що неможливо нескінченно довго бути багатим у абсолютно зубожілій країні.

Вадим ЧЕРКАССКомментарии

  +0 #1 Олександр 10 февр. 2014 г., 22:02:35
З моєї точки зору знищення 6 мильонів українців розпочалося у 1991р.
Після зникнення золотого запасу, СРСР розвалився.Заощадження українців на той час становили 142 млрд руб що в золоті становить близько 500 тон (золотий запас Німеччини - 4000т). Україна вимушена була взяти кредит на 100 млрд долларі під проценти на віддачу яких працює вся єкономіка. Що робити? 1)Треба звернутися в Міжнародний Фінансовий Трибунал в Гаазі з метою повернення золотого запасу в Україну.. 2) Вимагати від гарантів ядерного роззброєння України компенсації 160 млрд євро. Ті хто не хочуть цього робити - сприяють збагаченню міжнародної банківській нації і є співучасниками знищення українців.
  +0 #2 Ahatt 11 февр. 2014 г., 6:14:03
Привет от Ахаття Брагина!!!

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Обидва обстріли російсько-окупаційних військ були неприцільними та не несли загрози життю і здоров’ю українських воїнів

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.