Джастін Бібер вибачився за інцидент з аргентинським прапором

biber flag

 
Джастін Бібер зробив офіційну заяву, в якій пояснив, чому він так нешанобливо обійшовся з аргентинським прапором на недавньому концерті.


Порозумітися Джастін вирішив у Твіттері, де у нього 47 мільйонів передплатників: "Почув, що про мене говорять в Аргентині, і був шокований. Люди постійно кидають мені на сцену різні речі, і я їх скидаю, щоб ніхто не постраждав, спіткнувшись на них. На тому відео я побачив бюстгальтер і вирішив, що поруч лежить сорочка. Мені сказали, що це сорочка, але якби я знав, що це був прапор, то я ніколи б не повів себе так нешанобливо по відношенню до Аргентини, її громадянам і моїм шанувальникам. Я глибоко вибачаюся перед тими, хто невірно витлумачив мої дії, і сподіваюся, ви вибачте мене за помилку".

Закінчив своє послання співак визнанням в любові до Аргентині та шанувальникам. "Я не люблю виправдовуватись, але на цей раз я повинен був це зробити, тому що я не мав на увазі нічого образливого", - повторив Джастін, повідомляє popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.