​Американській космічній агенції НАСА вдалось відновити роботу легендарного космічного телескопа Хаббл

Через технічні збої телескоп припинив роботу місяць тому. У четвер агенції вдалось успішно переключити роботу телескопа на резервне обладнання, а в суботу телескоп поновив дослідницьку діяльність, повідомили в НАСА, пише «Голос Америки».


«Хаббл - це ікона, що впродовж більше трьох десятків років надає надзвичайні дані про космос», - заявив адміністратор НАСА Білл Нельсон.

Причиною збоїв в роботі телескопа, який вже не один десяток років перебуває на орбіті, були неполадки в роботі карти пам‘яті, пояснили в Центрі космічних польотів Годдар у Меріленді.

З 1990 року Хаббл спостерігає за всесвітом вже 31 рік. Він зробив більше 1,5 мільйона спостережень всесвіту і більше 18 000 наукових робіт було написано з використанням зібраних ним даних. Його дані стали основою для важливих космічних відкриттів у сфері прискореного розширення всесвіту, еволюції галактик і дослідження атмосфери планет поза Сонячною системою, повідомили в НАСА.

Фото NASA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.