​Великий герцог Люксембургу розпочне передачу влади в герцогстві своєму синові Гійомові


Великий герцог Люксембургу Генріх оголосив про намір почати процес передачі влади в герцогстві своєму синові Гійомові. У своєму посланні принц Генріх повідомив, що підвищив свого сина у військовій ієрархії з метою розпочати процес передачі влади, який, ймовірно, триватиме кілька років, передає Польське радіо.

Принц Генріх править Люксембургом із 2000 року, коли його батько, принц Джон, зрікся престолу після 36 років правління.

Син принца Генріха, 42-річний Гійом, є випускником, серед іншого, елітної британської Королівської військової академії в Сандгерсті. Його дружина — бельгійська аристократка графиня Стефанія де Ланнуа.

Герцог Генріх із дружиною Марією Терезою під час візиту до Польщі, 2014 рік. Фото commons.wikimedia.orgКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.