«Батьківщина» оскаржить відсутність Тимошенко і Луценко у виборчих бюлетенях

buleten

 
Партія «Батьківщина» оскаржуватиме у Вищому адміністративному суді України сьогоднішнє рішення Київського апеляційного адміністративного суду щодо невключення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка до виборчих бюлетенів.


Про це сьогодні після засідання суду повідомила адвокат, представник «Батьківщини» Тамара Мазур, повідомляє byut.com.ua.

«Коли йде мова про Тимошенко і Луценка, то їм відмовили у реєстрації, але вони лишилися у списку політичної партії. Тому формально вони повинні були б бути включені у бюлетень», - наголосила адвокат.

За її словами, при винесенні рішення «судді випустили з уваги статтю 80, пункт 4, закону про вибори, яка чітко вказує на те, що у виборчому бюлетені має бути вказана перша п’ятірка, затверджена з’їздом політичної партії». На думку Тамари Мазур, такі дії суду не дали належним чином розглянути позовну заяву.

У дводенний строк партія «Батьківщина» має намір оскаржити рішення суду у Вищому адміністративному суді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.