Як захисти улюблений телеканал, не виходячи з дому

knyazhyckyj tvi

 
Читач поділився «ноу-хау», як можна згідно закону повернути трансляцію улюбленого телеканалу, якщо він був проти бажання користувача незаконно відключений провайдером.


«Учора 05.09.2012р. (Нивки) моя дружина включила канал ТВі і з’ясувалось - він відключений на тій підставі, ніби він не передбачений щодо його транслювання згідно соціального пакету.

Зв’язавшись з провайдером по телефону, вона заявила, що зазначений канал передбачений договором, його відключення є грубим порушенням цього договору, а тому ми негайно розриваємо договір, з цього моменту зупиняємо оплату, передбачену договором, а завтра подаємо позовну заяву до суду щодо сплати морального збитку у сумі не менше 100 неоподаткованих мінімумів.

І це були не порожні погрози. Ми нічим не ризикували, так як спокійно включили канал по інтернету і продовжували дивитись нашу улюблену програму.

Не пройшло і десяти хвилин, як нам передзвонив менеджер провайдера , вибачився і пообіцяв протягом 15 хвилин знову підключити наш улюблений канал. Що, як не дивно, і було зроблено. Ми продовжуємо дивитись передачі каналу по телевізору. Це «ноу-хау» моєї дружини пропоную реалізувати, принаймні, хоча б в Києві».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.