Заяви українців про приєднання до судового позову проти Януковича можуть знищити
- Подробиці
- Опубліковано 07.09.2012 18:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3381
Суд у будь-який спосіб намагається усунутися від розгляду цієї справи. Об’єднана опозиція наголошує, що, згідно з законом, за пошкодження процесуальних документів передбачена відповідальність – аж до кримінальної.
«Батьківщина» звертається до працівників ВАСУ із закликом утриматися від протизаконних дій, які порушують права і свободи сотень тисяч українців, що приєдналися до судового позову проти президента Януковича.
Об’єднана опозиція нагадує, що всі заяви громадян про приєднання до позову в якості третьої особи подавалися до ВАСУ з відповідним описом.
Працівники ВАСУ отримали заяви та перенесли їх до канцелярії суду. Відповідний відеозапис є в розпорядженні прес-служби Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
«Ми вимагаємо від суду належного зберігання документів та прийняття по ни[ відповідного судового рішення», - йдеться в заяві Об’єднаної опозиції.
Працівники ВАСУ переносять заяви до канцелярії суду:
Також з цієї категорії...

Прокуратура в апеляційному порядку домагатиметься...
13 авг. 2014 г.

Апарат ВРУ неконституційно зняв з...
13 февр. 2017 г.

Прокуратура відмовилась обвинувачувати антиквара зброї,...
24 февр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Як Зеленський та «триста єврейців»...
10 апр. 2025 г.

Про переговори у Парижі
19 апр. 2025 г.
Останні новини
20.04.2025 09:13
950 москалів подохло минулої доби на українській землі19.04.2025 12:29
Про переговори у Парижі19.04.2025 11:48
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі