Кримінальне провадження про напад на Тетяну Чорновол скеровано до суду

napad chernovol

 
До суду направлено кримінальне провадження стосовно двох осіб, які спричинили тілесні ушкодження активістці Майдану Тетяні Чорновол. Про це під час брифінгу заявив виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький, повідомляють «Конфлікти і закони».


За інформацією в.о. Генерального прокурора встановлено, що двоє громадян 24 грудня 2013 року близько 23 год. 45 хв. на автомобілі «Порш Каєн», перешкоджаючи руху авто «Шевроле Авео» під керуванням Чорновол Т.М., зупинили та пошкодили його. Після цього вони нанесли їй тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості (закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, перелом кісток носу, забій м’яких тканин обличчя, рвана рана нижньої губи, садна правої щоки, крововилив очниці).

Вказаним особам інкримінується вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Відносно обох підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.