Всі заяви Кузьміна щодо Григорія Немирі виявилися безпідставними
- Подробиці
- Опубліковано 27.12.2012 13:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2247
Про це сьогодні на прес-конференції заявив адвокат Немирі Микола Титаренко, повідомляє byut.com.ua.
Так, за словами захисника, Григорій Немиря ніколи не ухилявся від допитів у Генпрокуратурі. «Як тільки Григорій Немиря отримав повістку у встановлений законом спосіб, він відразу з‘явився до ГПУ», - підкреслив Титаренко.
Також, за його словами, у прокуратурі Григорій Немиря був готовий відповісти на усі запитання, натомість допит було припинено за ініціативи слідчого.
«Окрім того, із 3,5 годин, які Немиря перебував у прокуратурі, власне допит тривав лише півгодини, і Григорій Немиря надав відповіді на усі запитання», - наголосив Микола Титаренко.
«Більше двох годин у слідчого пішло на те, щоб узгодити з керівництвом відповідь на моє клопотання щодо аудіофіксації допиту. Хоч аудіофіксація і передбачена чинним законодавством, зокрема, законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", мені було відмовлено у законному праві», - наголосив адвокат.
Для того, щоб припинити усі спекуляції щодо Григорія Немирі, Микола Титаренко, як його адвокат, надіслав запит до компанії «Рідж Консалтінг» і отримав офіційну відповідь, що «ця компанія ніколи не мала з Григорієм Немирею жодних контрактних відносин та ніколи не отримувала від нього жодних платежів за будь-які послуги».
Також з цієї категорії...

Телеканал Рада відмовився транслювати новорічний...
31 дек. 2013 г.

Расследование смерти Чечетова прекращено
10 авг. 2015 г.

На Харківщині СБУ виявила арсенал...
25 янв. 2017 г.
Набираючі популярність...

У Києві таксист збив пенсіонерку...
9 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 сент. 2025 г.

990 москалів подохло минулої доби...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
10.09.2025 09:41
Збито та подавлено 413 цілей противника10.09.2025 09:35
990 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі