Прокуратура вимагає 25 тисяч грн. компенсації для дітей з ансамблю «Юність», які представляли Україну на Міжнародному фестивалі
- Подробиці
- Опубліковано 04.11.2013 13:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2928
Прокуратура Подільського району Києва у судовому порядку вимагає стягнути із столичного туроператора 25 тисяч грн компенсації за неналежні умови проживання дітей з хореографічного ансамблю «Юність» під час Міжнародного фестивалю у Болгарії.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прокуратурі Подільського району міста Києва.
Встановлено, що влітку 2012 року 49 учасників хореографічного ансамблю «Юність» Будинку дитячої творчості Подільського району віком від 9 до 16 років запросили до Болгарії для участі у Міжнародному фестивалі «Сузір’я у Несебрі».
З метою виїзду групи за кордон керівництво Будинку дитячої творчості уклало з одним зі столичних туроператорів договір про організацію цього туру. Вартість своїх послуг агентство оцінило у майже 170 тис гривень, які були сплачені батьками дітей у повному обсязі.
За умовами договору учасники колективу мали б проживати у чотирьохзірковому готелі на території міста Несебр. Проте, за кілька днів до від’їзду, туроператор повідомив, що вибраний ним готель не може прийняти дітей, та запропонував від’їжджаючим альтернативний варіант.
Однак, коли діти прибули до місця призначення, виявилося, що запропонований туроператором готель має нижчу категорію сервісу, а умови проживання у ньому не відповідали вимогам, заявленим у договорі, та викликали у дітей незадоволення й розчарування.
Згідно з договором у разі невиконання туроператором своїх зобов'язань учасники групи мали право на отримання компенсації у розмірі 500 грн. на кожну дитину. Проте агентство відмовилося у добровільному порядку сплатити учасникам групи вказані кошти.
Встановивши, що своїми діями агентство грубо порушило права дітей на оздоровлення та відпочинок, прокуратура Подільського району заявила позов до суду, у якому вимагає стягнути з недобросовісного туроператора на користь дітей майже 25 тис. гривень компенсації.
Під час фестивалю у Несебрі колектив хореографічного ансамблю «Юність» здобув перше місце у розділі сучасного танцю, друге - у розділі народного танцю та був нагороджений 9 грамотами і дипломами.
Також з цієї категорії...

СБУ открыла дело против судей...
9 апр. 2015 г.

Заарештовано добровольця батальйону ОУН
22 нояб. 2015 г.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за...
27 апр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Без ЦАРЯ в голове
3 июн. 2012 г.

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Трамп запроваджує масштабну заборону на...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі