Кримінальні справи затриманих на Майдані написані однією рукою
- Подробиці
- Опубліковано 05.12.2013 14:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2598
Дев’ять кримінальних справ затриманих на Майдані хлопців написані однією рукою. Про це народний депутат фракції «УДАРу» Валерій Пацкан заявив в ефірі телеканалу ТВі, повідомляють «Конфлікти і закони» з посилання на прес-службу партії «УУДАР».
«В усіх свідченнях одні і ті самі свідки, проти всіх затриманих висувають ідентичні речові докази. Ми не залишимо засуджених хлопців, яким «шиють» зараз кримінальні справи, хоча і розуміємо, що сьогодні, на жаль, суди в Україні виносять такі рішення, які хочуть», - наголосив Пацкан.
Народний депутат зазначив, що у той час, коли суди виносять рішення щодо постраждалих від дій «беркуту», жоден представник правоохоронних органів, який брав участь чи надавав накази «кривавого розгону Майдану», не затриманий.
«Не знаю, як вони повертаються до своїх домівок, дивляться в очі своїм рідним. Але вони і ті командири, які віддавали накази, однозначно повинні понести покарання. В Кримінальному кодексі є цілий розділ, присвячений військовим злочинам. Там є визначення правомірного і неправомірного наказу. Коли ці «беркутівці» виходили, вони мали чітко усвідомлювати, що вони роблять», - сказав Валерій Пацкан.
Також з цієї категорії...

Депутати пишуть закони про землю...
21 сент. 2009 г.

Затримано прокурора місцевої прокуратури, який...
1 июл. 2017 г.

Генпрокурор вручив підозри нардепам Максиму...
13 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Днепропетровск: судный день для власти
27 апр. 2012 г.

Днепропетровск: PR-технология хаоса
28 апр. 2012 г.

Игра в криминал на грани...
3 мая 2012 г.
Останні новини
12.06.2025 12:09
Знешкоджено 49 ворожих БпЛА12.06.2025 11:47
Мільйон окупантів – мільйон наших кроків до справедливого мируПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 червня обговорили наступні теми:
Коментарі