У ВР відшукали список коаліційних приписантів

pripisanti

 
Спікер ВР Андрій Парубій заявив, що коаліція складається з 230 нардепів, зокрема, до коаліції входять позафракційні. А це прямо заборонено Конституцією України. Більше того, Парубій знову ж таки не оприлюднив цей список, начебто це якийсь суворий секрет.


Тим не менш, думаю, ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь список позафракційних депутатів, яких БПП і НФ приписали до коаліції.

Це: Батенко Тарас, ГаннаГопко (її членство підтвердив Парубій), Андрій Денисенко, Валентин Дідич, Дубінін Олександр, Остап Єднак, Вячеслав Константіновський, Віталій Купрій, Андрій Парубій, Victoria Ptashnyk (її членство підтвердив Парубій), віце-спікер від «Самопомочі» Оксана Сироїд, Віктор Чумак, Олександр Шевченко.

Наразі, я знову подав запит до Парубія, щоб він надав списки депутатів-членів коаліції, чекаю офіційної відповіді.

Дякую Milan Lelich за список депутатів.

P.S. Цікаво почути думку вищезгаданих депутатів, чи вони згодні, що їх зарахували до коаліції, і чи начхати їм на Конституцію, яка забороняє подібне?

Олександр Аронець, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.