Корупційна війна - десять нуль на користь корупції

litvin zabudova

 
Нині вже ніщо не заважає корупції та корупційним схемам квітнути. Та й не дивина. Той, хто обіцяв корупцію побороти, той її і очолив. Щоправда, на люди періодично голова корупційного середовища заявляє: йде боротьба з корупцією. І люди змушені до чільника корупційного механізму звертатись з проханням, аби він вплинув на тих, хто в його ж ланцюжку провертає корупційні схеми та розкрадає землі та майно.


Проте, окрім заяв про боротьбу з корупцією, від очільника корупційного середовища нічого не надходить. А люди йому пишуть, вказують на корупційні схеми та механізми. Ба більше: про діяльність декотрих корупціонерів навіть піднімали питання у ВР, а депутатський запит зачитував сам Литвин. І що, корупціонера притягнуто до відповідальності? Та що ви, панове, якщо його брати за зябри, то хто ж тоді Януковичу вибори фальсифікуватиме на ввіреній корупціонеру території? Чіпати своїх і потрібних людей – боронь Боже, позаяк корупція в Україні лише в середовищі «папєрєдніков», а серед своїх корупція носить назву більш прагматичну - «бізнес на владі». А коли корупцію легалізовано, то що робити народу? Дивитись на свавілля, чи все ж головний корупціонер почне наводити лад та змінить ситуацію, коли державні структури та їх підрозділи, які зобов’язані відслідковувати, попереджувати випадки і вести боротьбу з корупцією, не лише усунуті від виконання своїх прямих обов’язків, а ще й мають свою долю, надаючи «кримінальну кришу» злочинцям?

«Конфлікти і закони» вже писали про корупційну розбещеність, що квітне під носом у головного корупціонера - майже в межах столиці. Тоді «KZ» піднімало питання про Бучанського міського голову Федорука А. П. та його оборудки. Щось з того часу змінилось? Та як можна так погано думати про гаранта конституції, який буде такий невдячний і втрутиться в корупційні схеми підлеглих?

Невідомо, скільки коштувало Федоруку відкупитися, щоб зам’яти слідчі дії прокуратури за листом Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією за № 04-12/12-2718(3-4) від 21.01.2210 року та заморозити в тій же прокуратурі на 6,5 років кримінальну справу № 61-928 від 12.01.2006 року про оформлення 7 га землі на підставних осіб, проте можна констатувати: людина не лише не перестала збагачуватись за рахунок держави - безкарність призвела до зародження нових, більш революційних і просунутих схем.

Литвин зачитує депутатський запит щодо корупційних діянь у м. Буча


Наразі, майже все будівництво у Бучі житлових кварталів багатоповерхової забудови з об’єктами комерційного призначення повністю підконтрольні родині пана Федорука.

За документами, що «KZ» надані Депутатом Ірпінської міської ради V скликання Віктором Бархоленко, тепер Федорук оформлює землю для майбутнього об’єкту забудови на низку підставних осіб. За дивних обставин, всі власники земельних ділянок у кількості семи чоловік одночасно віддають свої права на розпорядження своїми земельними ділянками двоюрідному брату Федорука - Яцюку Олегу Івановичу, а вже він… уповноважує ТОВ «Будрегіонінвест»,  засновниками якого є дружина голови Бучанської міської ради та дружина колишнього заступника міського голови, розпоряджатися земельними ділянками під будівництво зазначеного об’єкту. А потому ТОВ «Будрегіонінвест», а також пан Карплюк В. А. та пан Яцюк О. І., заключають договір про спільну діяльність у будівництві житлових будинків.

Цікаво, що всі нотаріальні дії були здійснені приватним нотаріусом Матвієць Наталією, яка є дружиною колишнього заступника прокурора Київської області Матвійця А. А., що свого часу «відмазав» пана Федорука від кримінальної відповідальності і отримав за це від нього трьохкімнатну квартиру в Бучі.

Потому 27.10.2011 пан Федорук ініціює рішення Бучанської міської ради на будівництво житлового кварталу площею 9,4 га упродовж бульвару Б. Хмельницького, а вже 03.11.2011, позачерговим рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради, дає дозвіл тому ж таки ТОВ «Будрегіонінвест» дозвіл на розробку проекту багатоповерхової забудови.

Зачищення лісу в м. Буча під забудовуЗгодом рішенням Бучанської міської ради пан Федорук надає земельну ділянку площею 1,4 га під будівництво житлового масиву «Новатор» ПрАТ «Меліоратор», власником якого є його рідний дядько Яцюк Василь Петрович. ПрАТ «Меліоратор» передає право на будівництво ТОВ «Сарафан», засновником якого є сім’я Карплюка В. А., що на той час перебував на посаді заступника Бучанського міського голови Федорука А.П. і в той же час неофіційно керував будівництвом житлового масиву. Не маючи відповідного досвіду у будівельній галузі, роботи проводилися з порушенням правил безпеки і охорони праці. Як наслідок, трапилася трагедія, де одна людина загинула, а інша отримала тяжкі травми. Ці потерпілі працювали під керівництвом Карплюка В.А. нелегально. Після цього випадку, а трагедія трапилася 5.08.2011 року, пан Федорук заднім числом 26.07.2011 р. звільняє Карплюка з займаної посади. Ніхто не покараний, а будівництво триває і досі.

Потому ТОВ «Сарафан» передає функції підрядника вже славнозвісному ТОВ «Будрегіонінвест». Окрім цього, ПрАТ «Меліоратор» в особі його власника Яцюка В. П. будує дев’ятиповерховий будинок в м. Буча по вул. Чкалова.

Як не крути, а зазначені вище дії Бучанського міського голови Федорука А. П. містять не тільки ознаки корупційних правопорушень (ст. 6 Закону України «Про заходи запобігання і протидії корупції» - неправомірне сприяння юридичним та фізичним особам у здійсненні ними господарської діяльності, укладанні контрактів), а й ознаки злочинів, передбачених Кримінальним Кодексом України (ст. 364 ККУ - зловживання владою або службовим становищем).

То що, головний корупціонер і його свита і далі будуть наголошувати на боротьбі з корупцією? Та, ба, не смішіть…

Конфлікти і закониКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Підрозділи ОС були напоготові адекватно реагувати на ймовірні підступні дії противника. Бойових втрат та поранень серед наших бійців не було

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.