Генеральною прокуратурою зупинено незаконне рішення про утворення прокуратури м. Севастополя

gpu eesu

 
Виконувачем обов’язків Генерального прокурора України Олегом Махніцьким до суду пред'явлено позов про скасування розпорядження Севастопольської координаційної ради про утворення прокуратури міста Севастополя. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва дію зазначеного розпорядження зупинено, оскільки воно може призвести до порушення правових основ діяльності прокуратури. Справу для розгляду по суті призначено на 15 квітня 2014 року.

Нагадаємо, 20 березня цього року Координаційна рада з організації Севастопольського міського управління із забезпечення життєдіяльності міста затвердила розпорядження «Про утворення прокуратури міста Севастополя та призначення Ігоря Шевченка виконуючим обов’язки прокурора міста».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.