За втручання прокуратури Києва державному банку повернуто понад 198 млн гривень

prok riev new

 
Господарський суд погодився з доводами столичної прокуратури та стягнув з «Автомобільної компанії «Укртранс» на користь державної установи ПАТ «АКБ «Київ» понад 198 млн гривень кредитної заборгованості.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У 2004 році державний банк надав автомобільній компанії кредит для покриття витрат на придбання автотранспортних засобів. У подальшому умови кредитування та строки його погашення змінювалися згідно з низкою додаткових угод.

Проте, у ході прокурорської перевірки, з’ясовано, що в порушення умов договорів позичальник не повернув частину кредитних коштів та не сплатив відсотки за  користування ними, внаслідок чого виникла зазначена заборгованість.

Аби захистити інтереси державного банку, прокуратура міста Києва заявила позови до Господарського суду про стягнення цих коштів. Позови були задоволені у повному обсязі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.