Військова прокуратура Центрального регіону захищає права мобілізованих

mobilizovani

 
Військовою прокуратурою Центрального регіону України вживаються заходи представницького характеру щодо захисту осіб, які беруть участь в антитерористичній операції. Так, за позовами військових прокурорів гарнізонів поновлено права 7 громадян, призваних на військову службу під час мобілізації, які незаконно звільнені з місць роботи.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Загалом за прокурорського реагування захищено права 53 військовослужбовців щодо поновлення їх на роботі та 24 військовослужбовців щодо виплати їм середньої заробітної плати.

Також військові прокурори захищають соціальні права мобілізованих громадян з інших питань. Так, 10 вересня 2014 року військовою прокуратурою Вінницького гарнізону до суду подано позов до Акціонерного товариства «Дельта Банк» в інтересах громадянина, який мобілізований та призваний на військову службу в особливий період, про визнання незаконною вимоги банку щодо дострокового виконання зобов’язань за кредитним договором, сплати відсотків за його користування та штрафних санкцій, передбачених кредитним договором, на загальну суму 20 тис грн.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.