Кабмін обговорив судову реформу за зачиненими дверима у Верховному суді

vsu kabmin

 
Сьогодні, 13 жовтня, у приміщенні Верховного суду України з якогось дива відбулося засідання Кабінету міністрів.


Минулої п'ятниці на прохання повідомити, що це за масштабний «курултай» заплановано між ВСУ і Кабміном, у прес-службі ВСУ нам нічого не змогли відповісти, лишень дали пораду… звернутися до Кабміну. У Кабінеті міністрів прес-служба не відгукнулася зовсім. Тимчасом будівлю ВСУ вже ретельно досліджували на предмет небезпечних речей як місце проведення майбутнього форуму. Ясна річ, про акредитацію представників ЗМІ взагалі не йшлося.

Анонс про виїзне засідання Кабміну з'явився на сайті уряду лише... в неділю, залишивши на акредитацію ЗМІ декілька годин.

Як з'ясувалося, на виїзному засіданні уряду Кабмін вирішив обговорити з суддями нову редакцію закону «Про судоустрій і статус суддів», однак... за відсутності журналістів. Приблизно за півгодини після початку засідання всіх представників ЗМІ попросили на вихід. Причому не лише із засідання, а й з будівлі Верховного суду..., - пише ua.racurs.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.