Фінансова розвідка знайшла 77 мільярдів «Сім'ї» януковича

milliardi semyi

 
Як відомо, з 1 березня Державна служба фінансового моніторингу України проводить розслідування фінансових злочинів колишнього президента Віктора Януковича, його наближених і членів уряду.

Розслідування ведуться спільно з Генеральною прокуратурою, Службою безпеки, МВС, Міністерством доходів, Нацбанком та іншими відомствами.

Як повідомляє «Новий регіон» з посиланням на прес-службу Держфінмоніторингу, на сьогодні вдалося відстежити 77,2 млрд. гривень, вкрадених командою януковича з бюджету. Ці гроші зберігаються на рахунках 67 фізичних осіб на території України.

Що стосується зарубіжних рахунків, то Держфінмоніторіг направив запити у фінансові розвідки 136-ти країн світу з метою встановити і заблокувати всі активи українських корупціонерів.

Відомство зазначає, що найбільш активно співпрацює з підрозділами фінансової розвідки та правоохоронними органами США та Великобританії.

Нещодавно Генеральна прокуратура заявила про розкриття злочинної схеми, в якій були задіяні 14 банків. Через ці фінустанови колишня влада «відмила» 140 млрд. гривень.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.