Прокуратура вимагає стягнути з держпідприємства по утилізації відходів 2,5 млн гривень податкового боргу
- Подробиці
- Опубліковано 19.11.2014 11:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6747
Київська прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочала кримінальне провадження стосовно посадовців ДП «Укрекоресурс», які, зловживаючи своїм службовим становищем, ухилились від сплати 2,5 млн гривень податків.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Державне підприємство по утилізації відходів протягом 2012-2014 років на підставі договорів купівлі-продажу придбало у ТОВ «Віар плюс» 100 одиниць автоматизованих пунктів прийому вторсировини (фандомати).
В ході прокурорської перевірки було встановлено, що посадовці придбали обладнання за завищеною вартістю – за кожну одиницю сплачували на 62 тис. гривень більше. Крім того з’ясувалося, що службовці держпідприємства занизили податок на прибуток підприємств та податок на додану вартість. Як наслідок, держбюджет не отримав майже 2,5 млн гривень.
Відомості про вчинення посадовцями кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 2 ст. 212 (Ухилення від сплати податків) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, внесено в ЄРДР.
Триває досудове розслідування.
Також з цієї категорії...

На території Ірпінського регіону з...
9 апр. 2016 г.

Кримінальний альфонс та шахрай з...
3 июн. 2016 г.

НАБУ зобов'язали розслідувати розтрату коштів...
29 окт. 2018 г.
Набираючі популярність...

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі