Прокуратура вимагає стягнути з держпідприємства по утилізації відходів 2,5 млн гривень податкового боргу
- Подробиці
- Опубліковано 19.11.2014 11:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 6939
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Державне підприємство по утилізації відходів протягом 2012-2014 років на підставі договорів купівлі-продажу придбало у ТОВ «Віар плюс» 100 одиниць автоматизованих пунктів прийому вторсировини (фандомати).
В ході прокурорської перевірки було встановлено, що посадовці придбали обладнання за завищеною вартістю – за кожну одиницю сплачували на 62 тис. гривень більше. Крім того з’ясувалося, що службовці держпідприємства занизили податок на прибуток підприємств та податок на додану вартість. Як наслідок, держбюджет не отримав майже 2,5 млн гривень.
Відомості про вчинення посадовцями кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 2 ст. 212 (Ухилення від сплати податків) та ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, внесено в ЄРДР.
Триває досудове розслідування.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц землі23.06.2026 09:47
Збито та подавлено 118 ворожих БпЛА23.06.2026 09:40
1390 кацапів подохло минулої доби на українській земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі