Генпрокуратура запізно почала опитувати свідків щодо винесення свідомо неправомірних вироків майданівцям

gpu lutsenko zayava

 
Генеральна прокуратура тільки розпочала допити свідків у справі про винесення свідомо неправомірних вироків активістам Майдану у січні минулого року, що свідчить про незадовільний рівень розслідувань. Про це в ефірі каналу 112 заявила народний депутат Ірина Геращенко, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


Депутат зазначила, що ще у квітні разом з Віталієм Кличком вона написала депутатське звернення до ГПУ та інших відповідних органів щодо винесення свідомо неправомірних вироків київськими судами проти активістів Майдану у січні минулого року, і тільки сьогодні її викликали до головного слідчого управління Генпрокуратури давати свідчення про ці події.

«Я вважала, що цей виклик прокуратури – остання крапка в слідстві, свідчення депутата-очевидця тих подій. Я була шокована, коли дізналася, що в Єдиний реєстр досудових розслідувань наше звернення занесли тільки 7 травня, і я була другою людиною в списку, з ким хотів поговорити слідчий. Більше того, цю справу відкрили не за ініціативою самої Генпрокуратури, яка мала б наглядати за дотриманням закону, а лише після нашого депутатського запиту. Очевидно, це свідчить про незадовільний рівень розслідувань», - наголосила Геращенко.

За її словами, суспільство та депутатський корпус повинні тиснути на правоохоронні органи, щоб вони активніше проводили розслідування. «Ми не будемо дивитися на те, що правоохоронні органи очолюють наші колишні колеги, і робитимемо все для того, щоб ці розслідування і процеси були пришвидшені, щоб кожен, хто тоді штампував вироки, був звільнений, і ніколи більше не міг би працювати ні в прокуратурі, ні в суді, і обов’язково поніс покарання», - підкреслила Ірина Геращенко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.