Службовці «Мостобуду» відшкодували державі майже 3 млн гривень податків

prokuratura new

 
За втручання столичної прокуратури службові особи Мостобудівного загону №2 ПАТ «Мостобуд» сплатили до державного бюджету 3-мільйонну податкову заборгованість. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


В рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 212-1 КК України (Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування), слідчим управлінням ДПІ було встановлено, що службовці майже 8 місяців не сплачували податки.

Як наслідок, до державного бюджету не надійшло майже 3 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вже під час судового слідства податкову заборгованість було сплачено у повному обсязі.

Тому прокуратура звернулась до Голосіївського райсуду з клопотанням про звільнення службовців ПАТ «Мостобуд» від кримінальної відповідальності.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.