Керівництво ТВі відмовляється від соцгарантій та виплат для своїх працівників

tvi urbanskiy

 
30 березня 2015 року відбулася зустріч представників осередку КМО НМПУ телеканалу «ТВі» та Київської організації Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ) з директором підприємства «ІНФО 24» Максимом Урбанським, який на теперішній час представляє інтереси власників телеканалу ТВі.


Про це повідомляє прес-служба НМПУ, передають «Конфлікти і закони».

Спочатку пан Урбанський категорично відмовлявся спілкуватися з профспілковими представниками. Однак під тиском трудового колективу вимушений був погодитись. Під час зустрічі керівник телеканалу заявив, що не терпітиме жодних ультиматумів від профспілок та питання працевлаштування та виплати заборгованості по зарплаті буде вирішувати з кожним працівником індивідуально.

«Такі заяви директора виглядають, м’яко кажучи, дивно, - коментує ситуацію член Комітету КМО НМПУ, юрист Олександр Тарасов, - бо саме профспілкам закон надає право представляти колективні інтереси працівників щодо всіх трудових та соціально-економічних питань саме у перемовинах з власником або його менеджментом. Так зване «індивідуальне» спілкування, анансоване Максимом Урбанським, ми розцінюємо як спробу тиску на окремих членів нашої профспілки. Ухилення від перемовин з профспілкою може бути трактовано також як перешкоджання законній діяльності профспілок (злочин, передбачений ст.170 Кримінального кодексу України)».

Щодо термінів виплати багатомісячної заборгованості зарплати директор ТОВ «ІНФО 24» Максим Урбанський теж нічого конкретного не зміг повідомити. Всі його тези звелися до того, що у каналу зараз немає грошей, і лише коли платоспроможність підприємства буде поновлена, почнеться розрахунок з боргами. Але коли саме це станеться, керівник каналу не повідомив.

Максим Урбанський нічого не може також стверджувати щодо виплати заробітної плати стосовно осіб, які були працевлаштовані за усним трудовим договором. За словами директора, таким працівникам неможливо зробити запис у трудову про прийняття на роботу з тієї дати, коли вони почали працювати на каналі. У той же час, коли не сплачувались податки з зарплат цих журналістів, пан Урбанський, за його ж словами, «рахувався номінальним директором» і він не може допустити, щоб до юридичної відповідальності були притягнуті працівники відділу кадрів, бухгалтерії та він особисто.

«Якщо хтось не згоден з моєю позицією, то може звернутися до суду. Однак я - юрист і у мене велика практика з теми трудових спорів», - заявив директор ТОВ «ІНФО 24» Максим Урбанський.

«У ситуації з телеканалом ТВі ми маємо не одну, а комплекс проблем, - пояснює голова Київської медіа-профспілки Юка Гаврилова, - перш за все, це - проблема непрозорості медіа-власності, по-друге, це ухилення роботодавців від сплати податків, для чого вони уникають видачі наказів про зарахування на роботу або укладання письмових трудових договорів з найманими працівниками. На жаль, часто цьому сприяють й самі журналісти. Однак, профспілка готова захищати своїх членів всіма легальними способами. Ми запрошуємо керівництво каналу ТВі до переговорів, проте не виключаємо звернення до суду, правоохоронних органів та податкової у разі невиконання законних вимог профспілки».

Нагадаємо, що працівники телеканалу ТВІ звернулися до КМО НМПУ з проханням юридичного захисту своїх трудових прав у зв’язку із багатомісячною фінансовою заборгованістю перед журналістами та свавіллям керівників. Медіа-профспілка виступила на захист своїх членів.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.