Ухвалено висновки про порушення присяги двома суддями суддів загальної юрисдикції

prokuratura new

 
За заявами Генеральної прокуратури України Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції констатувала ознаки порушення присяги в діях двох суддів, які виносили рішення проти учасників Майдану. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Генеральною прокуратурою України до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції внесено заяви про проведення спеціальної перевірки судді Деснянського районного суду міста Києва О. Панасюка та судді Солом’янського районного суду міста Києва М. Лозинської. Указані судді обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою щодо осіб-учасників масових акцій протесту, які відбувалися у м. Києві під час Революції Гідності.

На засіданні Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, яке відбулося 19 травня 2015 року, ухвалено висновки про порушення присяги зазначеними суддями.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.