Втікача з Березанської виправної колонії затримано
- Подробиці
- Опубліковано 21.09.2015 10:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2865
Начальник дільниці соціальної реабілітації Березанської виправної колонії під час перевірки засуджених ввечері 19 вересня 2015 року виявив відсутність на робочому місці одного із засуджених. Завдяки оперативній та злагодженій роботі прокуратури та органів внутрішніх справ, 40-річного втікача вранці наступного дня було затримано на залізничному вокзалі у м. Фастів Київської області.
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.
Засуджений відбував покарання у вказаній колонії з 2012 року, йому залишалось провести за гратами лише рік.
Баришівським РВ ГУМВС України в Київській області внесено дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 393 (втеча з місць позбавлення волі або з-під варти) Кримінального кодексу України.
Крім того, Баришівською міжрайонною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами виправної установи, внаслідок чого сталась втеча засудженого за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Також з цієї категорії...

Ода професійній адвокатурі, або Декілька...
16 сент. 2011 г.

До вбивства депутата Горлівської міської...
24 апр. 2014 г.

Задержан подозреваемый в подрыве Центра...
23 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Вашингтон посилює обороноздатність України, Зеленський...
5 мая 2025 г.

Поліцейські Києва затримали учасників стійкого...
5 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
6 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 травня обговорили наступні теми:
Коментарі