На Фастівщині поліція вилучила у місцевого мешканця наркотики та набої
- Подробиці
- Опубліковано 28.12.2015 10:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2096
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УПД ГУ НП у Київській області.
У селі Софіївка під час проведення санкціонованого обшуку у домоволодінні місцевого мешканця працівники Фастівського відділення поліції виявили близько 700 грамів коноплі та 15 набоїв до автоматичної вогнепальної зброї. Правоохоронці вилучили у чоловіка наркотики та набої і відправили на експертизу.
За даним фактом слідчим відділенням Фастівського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту та) і ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці перевіряють підозрюваного на причетність до скоєння інших злочинів. Досудове слідство триває.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.06.2026 09:33
Збито та подавлено 132 цілі противника28.06.2026 09:27
1250 москалів подохло минулої доби на українській землі27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 червня


Коментарі