Затриманим на хабарництві посадовцям Національної поліції оголошено про підозру

prok kiev new

 
Прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України начальнику одного із районних управлінь ГУ Національної поліції м. Києва та виконувачу обов’язків начальника сектору по боротьбі з економічною злочинністю цього ж управління, затриманих 15 січня на хабарництві.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Як відомо, затримання вказаних посадовців відбулося в рамках проведення спільних дій прокуратури міста Києва, військової прокуратури Центрального регіону України та ГУ БКОЗ СБ України.

Встановлено, що службові особи Національної поліції систематично отримували кошти від суб’єктів господарювання за нестворення перешкод у здійсненні підприємницької діяльності.

У ході проведених обшуків за місцем проживання та роботи підозрюваних виявлено та вилучено значні суми грошових коштів.

Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.