Суд арештував чоловіка, який з особливою жорстокістю вбив малолітнього хлопчика

prok riev new

 
Суд, підтримавши клопотання прокурора Київської місцевої прокуратури №5, заарештував строком на 60 днів 27-річного уродженця Черкаської області, підозрюваного у вбивстві 10-річного хлопчика, повідомляє прес-служба прокуратури Києва, передають «Конфлікти і закони».


Як відомо, 1 лютого підозрюваний, перебуваючи в неадекватному стані, наніс дитині 23 ножових поранення, після чого скинув тіло хлопчика з восьмого поверху житлового будинку. Вчинивши вбивство, злочинець заподіяв собі 13 ножових поранень в область живота та намагався вистрибнути з балкону квартири.

У зв'язку з тим, що підозрюваний наразі перебуває під охороною у спецпалаті лікарні швидкої медичної допомоги, судове засідання щодо обрання йому запобіжного заходу відбувалося у режимі відеоконференції.

Як тільки стан підозрюваного стабілізується, його буде доправлено до Київського слідчого ізолятора.

Зловмиснику інкримінують вчинення злочину, передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме умисне вбивство малолітньої дитини.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.