Активісти контролюватимуть Пенітенціарну систему разом з Мінюстом
- Подробиці
- Опубліковано 11.02.2016 18:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1896
Представники Чорного Комітету сьогодні провели зустріч з Міністром Юстиції Петренком. Під час зустрічі він довго говорив про необхідність реформи Пенітенціарної системи. Але ніякої конкретики не звучало. Лише, що реформа необхідна і що вона триватиме роками.
Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомляє прес-служба Чорного Комітету, передають «Конфлікти і закони».
Також міністр не відреагував щодо корупційних схем, на які йому вказали. Лише підтвердив, що корупція в Пенітенціарці є.
Єдине, чого вдалось добитись - створення робочої групи при Мінюсті, в яку увійдуть представники Чорного Комітету. І ця група буде працювати над гуманізацією умов перебування в'язнів. Зокрема: легалізація телефонного зв'язку, покращення харчування та медичного обслуговування.
За інформацією прес-служби, Чоркомівці не покладають особливих умов на офіційну бюрократію, але використовуватимуть всі методи для досягнення своїх цілей.
Також з цієї категорії...

Черновецький подарує Аделаджі завод «Вулкан»?
25 мар. 2009 г.

У Києві судитимуть організатора конвертаційного...
11 июл. 2015 г.

У НАБУ опублікували «антирейтинг» справ,...
12 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Апеляційний суд залишив у силі...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.

«Мешканці Криму продовжують зазнавати переслідувань...
18 июл. 2025 г.
Останні новини
19.07.2025 10:41
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі